Uzm.Dr.Levent DEMİRALP

Uzm.Dr.Levent DEMİRALP 1970 yılında Tunceli Pertek ‘te doğmuştur. İlk,orta ve liseyi Pertek’te tamamlamıştır. 1986 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 1992 yılında mezun oldu. Mecburi hizmet ve askerlik yaptıktan sonra 1996 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon A.B.D’de asistanlığa başladı. 2000 yılında Fizik Tedavi Uzmanı oldu. Malatya Devlet Hastanesine atandı. 2004 yılında devletten ayrılarak özel sektöre geçti. Çeşitli illerde çalıştı. Yaklaşık 2 yıldır Aksaray ilinde kendi kliniğinde çalışmaktadır.

Fizik Tedavinin yanısıra Alternatif Tıpla ilgilenmektedir. Hacamat, Akupunktur, Ozon tedavi, Nöral tedavi, Manuel tedavi, Sülük tedavisi yapıyor.

Kliniği Sağlık Bakanlığı GETAT Sertifikalıdır.

HASTALIKLARA ALTERNATİF BAKIŞ AÇILARI
Hastalık belirtileri kişilerin genetik yapısına, yaşına, beslenme ve egzersiz alışkanlıklarına, yaşadığı çevreye göre değişkenlikler gösterebilir. Bazı durumlarda ise vücudumuz tam hastalanmadan sanki bizi uyarıyormuş gibi çeşitli belirtiler gösterebilir. Çoğu zaman bizler bu belirtilerin sebeplerini öğrenmek yerine onları bastırmaya çalışırız. Ta ki daha büyük sorunlar çıkana kadar. Akut gelişen hastalıklar ve travmaların dışında genelde hastalıkların oluşması 15-20 yıl gibi bir süre alır.
BEDENİMİZİN ZARARLI ATIKLARDAN ARINDIRILMASI
Evimizi temiz tutmak için nasıl belirli aralıklarda temizlik yapıp, çöplerimizi her gün atmaya çalışırız, odamızı havalandırırız daha yaşanılır bir ortam hazırlarız. Bunları yapmazsak evimiz kötü kokar, yaşanılması zor bir yer olur. Aynen vücudumuzda her gün atık üretir. Üretilen atıklarda bir şekilde temizlenmeye çalışılır. Eğer temizlenemezse bu zararlı atıkların önemli bir kısmı bedenimizin çeşitli yerlerinde (deri altında,eklemlerde, beyinde karaciğer de, yağ dokusunda) biriktirilir.
HİRİDOTERAPİ(SÜLÜK TEDAVİSİ)
Geleneksel tıp uygulamalarından olan ve ülkemizde de uzun yıllardır kullanılan bir tedavi yöntemidir. Tarihçesi çok eski yıllara dayanmaktadır. özellikle mayıs ve haziran ayların da yapılan tedavinin kalp krizi ve felce karşı koruyucu etkisi olduğuna inanılır. Avrupada da uzun yıllardır kullanılmaktadır. Kliniklerde kullanılmaya başlaması çok eski değildir. 1970 yılından itibaren başta Almanya Fransa İngiltere olmak üzere Avrupa da ve Rusya da ,2000 li yıllardan itibaren

Temel Değerlerimiz

İstikrar
İstikrar olmadan yapılan çalışmalardan verim alınmayacağını biliyor, istikrarlı çalışmalar yaparak daha verimli olmayı amaçlıyoruz.
Profesyonel Çözümler
Profesyonel ve daha farklı çözümler üretip rakiplerimizin önüne geçiyoruz.
Güven
Güven çok zor kazandığımız bir duygu, en ufak bir yanlış harekette de çok çabuk kaybedebileceğimiz bir duygu. Güveninizi kaybetmemek için elimizden geleni yapıyoruz.